Музей «Личаківський цвинтар»

  • +38 (032) 275-54-15
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Науковий відділ музею «Личаківський цвинтар»

Науковий відділ музею «Личаківський цвинтар»Науковий відділ музею «Личаківський цвинтар» створений у 2001 р.

Основними завданнями роботи відділу є дослідницька та культурно-освітня робота, а також надання історичних довідок про поховання на території музею.

Cпівробітники цього невеликого структурного підрозділу музею укомплектували науково-допоміжну картотеку, що налічує біля 60 тисяч персоналій.

В комп’ютерній базі відділу зберігаються фотокопії архівних книг поховань, що знаходяться на збереженні в Львівському Обласному Державному архіві (вул. Підвальна,13). Це копії книг реєстрації поховань на території музею «Личаківський цвинтар» в алфавітному порядку, по полях (секторах), а також в хронологічному порядку (з 1928 по 1992 рр.) Ці фотокопії були зроблені і систематизовані співробітниками наукового відділу у 2007-2009 рр. з метою полегшення пошуку поховань.

Науковий відділ сприяє популяризації музею «Личаківський цвинтар» та окремих об’єктів культурної спадщини, що знаходяться на його території. Так, відділ готує матеріали для видання друкованої продукції про музей, інформаційно-ілюстративні тематичні стенди, присвячені ювілейним датам, історії музею, видатним особистостям. Відбувається співпраця з навчальними закладами, музеями.


Львів. Музей «Личаківський цвинтар» Офіційний сайт © Всі права захищені.