Музей «Личаківський цвинтар»

  • +38 (032) 275-54-15
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

22.05.2022. року з нагоди Дня Героїв на Полях Почесних поховань №67, 76, 86а відбулись пам’ятні заходи. Родини Героїв, керівництво міста і області, львів'яни запалили лампадки на могилах борців за волю України. Згодом учасники заходу долучилися до спільної молитви.


20 лютого вшановують Героїв, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році. Львів'яни,  родини Героїв Небесної Сотні, представники влади на Полі Почесних Поховань №67 Личаківського кладовища поклали квіти до могил учасників Революції Гідності: Юрія Вербицького, Володимира Бойківа, Андрія Дигдаловича, Богдана Ільківа.

Присутні також вшанували пам'ять загиблих в антитерористичній операції генерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка.


29.01.2022 року на Личаківському цвинтарі з нагоди 104-ої річниці подвигу Героїв Крут вшанували пам’ять учасників бою Ігоря Лоського та Андрія Лазаренка. Громадськість та представники місцевої влади взяли участь у панахиді на могилах Ігоря Лоського на Полі Почесних поховань №67 та Андрія Лазаренка на полі №9 Личаківського кладовища.

Згодом присутні вшанували пам’ять полеглих захисників України на Полі Почесних поховань №76.


22 січня 2022 року, з нагоди Дня Соборності України на Личаківському цвинтарі відбулися урочисті заходи. Громадськість, представники місцевої влади, духовенство вшанували пам’ять полеглих за незалежність України.

Присутні поклали квіти і запалили лампадки на могилах Держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, команданта Січових Стрільців Михайла Галущинського, засновника організації «Пласт» Олександра Тисовського, пластового та громадського діяча Северина Левицького на Меморіалі УГА.

На Полі Почесних Поховань №76 відбулось покладання квітів до могили Президента ЗУНР Євгена Петрушевича та могил учасників АТО та ООС.

Також на Полі Почесних поховань №67 вшанували пам'ять учасників Революції Гідності Юрія Вербицького, Володимира Бойківа, Богдана Ільківа, Андрія Дигладовича та учасників АТО – генерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка.


9 грудня 2021 року  Прем’єр-міністр Республіки Хорватія Андрей Пленкович та представники уряду Хорватії  вшанували пам’ять новітніх Героїв на Полі Почесних поховань №67 Личаківського цвинтаря та поклали квіти до пам’ятника хорватським воїнам, які загинули під час Першої Світової війни на полі №85.


Сторінка 1 із 2

Львів. Музей «Личаківський цвинтар» Офіційний сайт © Всі права захищені.